Turcja

Reklama
Kurorty
Hotele w Cesme
Turcja
Alanya
Bodrum
Kemer
Oludeniz
Marmaris
Antalya
Side
Kusadasi
Izmir
Belek
Fethyie
Zabytki
Kapadocja
Pamukale
Ankara
Troja
Hattusha
Efez
Pergamon
Didima i Milet
Ankara
Góra Nemrut
Dogubeyazit
Turcja
Historia
Geografia
Język
Ludność
Religia
Belek

    Belek to idealne miejsce na wakacje w Turcji. Małe miasteczko, które bardzo chętnie odwiedzane jest przez turystów z rodzinami i bez. Pięknie , słonecznie, wielkie plaże, niedaleko do międzynarodowego lotniska, dzięki czemu sam dojazd do tego miejsca jest czymś banalnym. Wiele tanich linii lotniczych oferuje tanie loty właśnie to przepiękne miejsce. Dlaczego akurat to miejsce? Przede wszystkim ciepło- to przyciąga bardzo wielu. Ciężko jest się przecież relaksować w mrozie. Leżąc na plaży możemy natknąć się na ciekawe zwierzęta, jakich w Polsce z pewnością nie spotkamy. Spacerujący żółw morski to tutaj normalny widok. Mnóstwo plażowych knajpek, barów, basenów, hoteli i kawiarni, pola golfowe i inne. Idealne miejsce na  krótki urlop i dłuższe wakacje. Możemy więc liczyć na bardzo luksusowe warunki.                                                                                                                              

    Jednak miasteczko Belek to nie tylko wysokiej klasy kurorty i inne pięciogwiazdkowe atrakcje. To miasto łączy ze sobą starożytną kulturę z nowoczesnością. Możemy wybrać się na wycieczkę do Aspendos- to nic innego jak piękne, starożytne miasto, a właściwie pozostałości po nim. Niedaleko leży również Perge- przepiękne ruiny, które naprawdę wzbudzą w nas zachwyt i ciekawość. Natura obdarzyła to miejsce idealnymi krajobrazami- morze, ciekawa roślinność, wodospady Kursunlu.                          

    Dotarcie do miasta nie jest w żadnym stopniu problematyczne- wystarczy wsiąść do autokaru jadącego w kierunku Serik ( trasa Antalya- Managvat- Alanya- Serik).  Wysiadamy w Alanya i stamtąd kierujemy się do Belek.


Praktyczne porady
Zakupy na bazarze
Jaka waluta?
Najlepszy kurort?
Wspomnienia
Ceny w Turcji
Pogoda w Turcji
Z jakim biurem?
Jedzenie w Turcji
Istambuł
Zabytki
Rozrywka
Geografia
Historia
Religia
Hotele
Alanya
Bodrum
Antalya
Kemer
Oludeniz
Reklama

Turcja
last minute
strona główna | reklama | kontakt
Copyright 2009 turcja.etunezja.pl Wszystkie prawa zastrzeżone Grafika: Wojciech Czerniak || Kodowanie: R-Studio