Turcja

Reklama
Kurorty
Hotele w Cesme
Turcja
Alanya
Bodrum
Kemer
Oludeniz
Marmaris
Antalya
Side
Kusadasi
Izmir
Belek
Fethyie
Zabytki
Kapadocja
Pamukale
Ankara
Troja
Hattusha
Efez
Pergamon
Didima i Milet
Ankara
Góra Nemrut
Dogubeyazit
Turcja
Historia
Geografia
Język
Ludność
Religia
Rozrywka w Istambule

      W Istambule dominującą w sposób zdecydowany religią jest ISLAM. Co za tym idzie w Istambule trundo jest znaleźć dyskoteki, kluby, gdyż wyznawcy tej wiary do takich miejsce nie uczęszczają. Jako, że jednak Istabuł należy do miast, w których turyści przyjeżdzają w celach wyponkowych to koniczne jest posiadanie setek barów, w których mogliby spotykać się turyści. Trudno jest znaleźć lokal na wysokim poziomie, gdyż miasto jest ogromnem dlategoteż najczęściej turyści przesiadają po prostu w swoich hotelach. Wysokiej klasy hotele tworzą własne kluby przeznaczone wyłącznie dla swoich klientów.

    Dyskoteki w Istambule działają przede wszystkim sezonowo. Po za nim mieszkańcy nie mogą cieszyć cię  z bogactwa w tym zakresie. Najwięcej jednak tego typu lokali znaleźć można przy ulicy Istiklal oraz Nişantaşı.

    Jedną z ulubionych rozrywek turystów przybywających do Istambułu jest miejscowym Wielkie Bazar, na którym można kupić dołosnie wszysko, niczym na św. pamięci Stadionie Dziesięciolecia. Jest to raj dla sprzedawców podróbek, a póki co władziom tureckim chyba to nie przeszkadza.

        Warto wybrać się na rejs po Bosforze. Jest to koszt ok. 15 dolarów, a trwa on bardz długo i zobaczyć można większość najpiekniejszych miejsc w Istambule.
Praktyczne porady
Zakupy na bazarze
Jaka waluta?
Najlepszy kurort?
Wspomnienia
Ceny w Turcji
Pogoda w Turcji
Z jakim biurem?
Jedzenie w Turcji
Istambuł
Zabytki
Rozrywka
Geografia
Historia
Religia
Hotele
Alanya
Bodrum
Antalya
Kemer
Oludeniz
Reklama

Turcja
last minute
strona główna | reklama | kontakt
Copyright 2009 turcja.etunezja.pl Wszystkie prawa zastrzeżone Grafika: Wojciech Czerniak || Kodowanie: R-Studio