Turcja

Reklama
Kurorty
Hotele w Cesme
Turcja
Alanya
Bodrum
Kemer
Oludeniz
Marmaris
Antalya
Side
Kusadasi
Izmir
Belek
Fethyie
Zabytki
Kapadocja
Pamukale
Ankara
Troja
Hattusha
Efez
Pergamon
Didima i Milet
Ankara
Góra Nemrut
Dogubeyazit
Turcja
Historia
Geografia
Język
Ludność
Religia
Najlepszykurort

    Turcja jak mało które Państwo daje nam bardzo szeroki wybór w zakresie kurortów. Jest ich poprostu mnóstwo, a decyzja nie jest łatwa. Tymbardziej Turcja nie jest państwem, które wystarczy odwiedzić jeden raz. Należy tutaj conajmniej kilka raz powrócić, aby móc zobaczyć chociaż część tego pięknego kraju. W jaki sposób zatem powinniśmy dokonać decyzji o wyborze kurortu?

       Przed pierwszym wyjazdem w zasadzie macie pełną swobodę, gdyż niczego jeszcze nie widzieliście. Dopiero przy drugim wyjeździe możecie zacząć się zastanawiać jaki kurort wybrać biorąc przede wszystkim pod uwagę wycieczki fakultatywne. Turcja to kraj bardzo duży, a większość miejsc wypoczynkowych położonych jest daleko od kurortów.

        Zapewne zwiedzanie warto rozpocząć od Istambułu. Jeśli wykupiecie tam wakacje to w zasadzie macie już gotową odpowiedź na pytanie jakie wycieczki fakultatywne wybierzecie. Istambuł ma sobie tak wiele do zwiedzania, że nawet poświęcająć całe dwa tygodnie urlopu nie dacie rady zobaczyć wszystkich najważniejszych miejsc. Zdążycie z pewnością zobaczyć wiele, ale nie ma szans na wyjazd poza Istambuł, gdyż jest to pozbawione sensu.


Praktyczne porady
Zakupy na bazarze
Jaka waluta?
Najlepszy kurort?
Wspomnienia
Ceny w Turcji
Pogoda w Turcji
Z jakim biurem?
Jedzenie w Turcji
Istambuł
Zabytki
Rozrywka
Geografia
Historia
Religia
Hotele
Alanya
Bodrum
Antalya
Kemer
Oludeniz
Reklama

Turcja
last minute
strona główna | reklama | kontakt
Copyright 2009 turcja.etunezja.pl Wszystkie prawa zastrzeżone Grafika: Wojciech Czerniak || Kodowanie: R-Studio